Oficiální vydání hry Perception na konzole

0

Před týdnem vyšla tato hororová adventura ve verzi pro počítače. Hráči na konzolích se bohužel dočkali zklamání a oznámení od vývojářů ze společnosti The Deep End Games o neplánovaném zpoždění. Informaci zveřejnili na svém twitterovém účtě. Další vyjádření přišlo pár dní po této nemilé zprávě také na twitteru. Ale fanoušci se již mohou radovat. Přišel další tweet s informací, že oficiální vydání pro konzole bude ve středu 7. června.

Tvůrci slibují hru jak pro PS4, tak i Xbox One. Vydání hry bylo zpožděno kvůli administrativní zátěži spojené s konzolovými edicemi. V průběhu roku by se také měla objevit na trhu ve verzi pro Switch.

Hra je na trhu teprve týden v PC verzi a již má velmi dobré ohlasy na Steamu. Strašidelný příběh slepé dívky vás jako hráče určitě zaujme. V prvé řadě je hra velmi zajímavě zpracovaná po příběhové linii. Jako slepá hlavní hrdinka Cassie máte vidiny o opuštěném sídle, do kterého se posléze vydáte.

V baráku hrůzy, protkaném skrz na skrz magií a nadpřirozenem, se snažíte najít odpovědi na vaše halucinace, řešíte různé úkoly a hádanky. Atmosféra je napjatá a děsivá, podtržená melodií a zvuky. Hudební doprovod je povedený, což je velmi dobře, protože Cassie se svým sluchem dost řídí.

Perception není žádná krvavá řezničina nebo zombie bitka, jde spíše o tajuplný strašidelný příběh, který vás zavede do světa nadpřirozena. Příběh, u kterého se odreagujete od problémů a tohoto světa. Podle mě hra stojí za pozornost.

Ohodnoťte tento článek!