Total War: ARENA (přečtěte si naše exkluzivní dojmy z hraní stávající verze!) nabízí od dnešního dne až do 4. prosince 10.00 hodin plný přístup do hry. Hráči si tak mohou vyzkoušet mulitplayer 10 vs. 10 bez omezení a poskytnout tak vývojářům tolik potřebný feedback k dokončení hry.

Každý si může zvolit jednu ze tří stran – Římany, Barbary, či Řeky a vydat se do lítých starověkých bitev.

A něco navíc!

Týdenní otevřený beta test navíc přichází s naprosto ojedinělou nabídkou. Ti, kteří se k beta testu připojí do 4. prosince, získají navíc trvalý přístup k uzavřenému beta programu, aby mohli pokračovat v boji, dostanou jako dárek tři speciální Premium jednotky – pomocnou kavalerii, římskou kavalerii Tier 4 Bloodsworm, barbarskou jednotku s meči a Tier 4 řecké bojovníky s kopími Telesillas Argives.

V průběhu následujícího týdne pak bude hráčům nabídnuta navíc celá řada vylepšení a bonusů.

V současném režimu otevřeného beta testu pokračuje v Total War: ARENA jemné ladění herních mechanik, stejně tak se zkouší nový obsah. Hráči tak mají neustále přísun nového a poutavého obsahu k vyzkoušení. Hráči mají jedinečnou příležitost vyzkoušet si na devíti mapách celou „jedenáctku“ vojevůdců s unikátními vlastnostmi podívat se i na ikonické místa bitev jako jsou Hadriánův val, nebo bitvu u Thermopyl.

Hru můžete stahovat z oficiálních stránek.

Od 24. listopadu do 4. prosince běží otevřená beta Total War: ARENA
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů