Nový trailer ke hře Need for Speed představuje vylepšování aut v celé své kráse

1

Další trailer k očekávané hře Need for Speed s podtitulem Payback představuje tuning, který ve hře zaujímá velmi velké a cenné místo. Již v prvních dílech této hry bylo šperkování vašeho miláčky velmi podstatnou věcí, poté od toho upadalo, ale teď se k tomu autoři zase vrací.

Samotné vylepšování vypadá jako u předchozích dílů, ale v nabídce je toho mnohem více. Od úprav barvy laku, kol, přes různé doplňky a samolepky, které vytvoří vozidlo přesně takové, jaké chcete. S tímto přichází rozdělení automobilů do různých tříd. Přesněji pěti kategorií: klasické okruhové závoďáky, auta na drift, offroadové mašiny, závodní speciály. Není úplně jasné, zda si třídu vozidel zvolíte hned na začátku hry nebo to vyplyne z celkové úpravy auta, protože je možné změnit nejen karoserii, ale i výkon nebo povozek. Což jak víte, změní hodně.

Nové díly budete moct vyhrát v závodech nebo je zakoupit ve specializovaných prodejnách. Získat skvělý kousek budete moct i ve starých stodolách, které jsou rozmístěné po celém světě. Vy si tyto skvosty budete moc odtáhnout do své garáže a tam je vyšperkovat.
Díky velkým možnostem úprav si na své přijde každý hráč a milovník aut. Budete si moct auto vymazlit od úplného začátku, kdy máte vrak, až po luxusní kousek, který vám bude kde kdo závidět.

Hra vychází 10. listopadu tohoto roku pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.