Nový trailer ke hře Call of Duty WW2

4

Nově vydaný trailer ke hře Call of Duty WW2 nám ukazuje skvěle zpracované záběry ze hry. Vizuální a grafická stránka spíše připomíná kvalitně zpracovanou filmovou ukázku. Upoutávka byla představena na akci E3, kde sklidila kladné reakce, a není se čemu divit. Jen posuďte sami.

Na začátku jsou představena místa, kde se budou bitvy odehrávat. Nechybí slavné vylodění v Normandii, bitva v Ardenách, bitva o město Aachen nebo boje na Krymu.

Společnost Sledgehammer Games nemá o válce žádné naivní představy, a proto trailer vypadá, jak vypadá. Kruté a nelítostné přestřelky, boj o holý život a záchrana území jsou jen podtrhovány melodií, která přidává na dramatičnosti.

Nový trailer ke hře Call of Duty WW2
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Trailer úžasnej, jen mě zarazilo, že autoři hry nepoužili svastiku pro němce. Pokud vím tak stará CoD vždy používala svastiku. Doufám že to je ukázka z německé cenzurované verze CoD 😀

  2. pri 1:44 je to M12 ze ? 🙂 inak vypada to moc peken uz sa na to tesim 😀

  3. Za mě osobně nejlepší Cod byl 5 díl, jak WW2, tak celkově pak šla celá série do kopru, ale že jim to trvalo než jim došlo, že ten nepřestávající úbytek hráčů s každou novou hrou musí zarazit. V trailerech to vypadá dobře, jen se obávám jestli budou sověti i v singlu, jestli ne, tak to bude jednak porušení tradice starších her a pro mě jasný propad v hodnocení.

Comments are closed.