Nový bojovník Vizor přichází do Quake Champions

0

Vizor není až tak úplně nový bojovník, poprvé se objevil ve hře Quake 3 Arena. Vývojáři ale postavu přepracovali a již není tak neohrabaná a pomalá. Stejně tak doba hojení při zranění se zkracuje a z Vizora se stává velmi dobrý válečník.

Je to postava na svém místě, navržena tak, aby byla o krok napřed před soupeři, což je velká výhoda. Vizor je neohrožený, bezohledný vrah, který se jen tak neunaví. Jako bojovník je velmi dobrý nejen kvůli schopnosti Piercing Sight, díky které dokáže předvídat, co soupeř udělá nebo má v úmyslu, a tím má eso v rukávu on. Dokonce může použít svůj pohled na sledování Nyx poté, co aktivuje Ghost Walk. Také umí prohlédnout přes hmotu a to díky své masce na obličeji. Není to ani člověk ani stroj, dá se nazývat klonem s kybernetickými vylepšeními.

Záhadný bojovník nikdy nehovoří o své minulosti. Možné je, že byl syntetizován z dominantních genů nespočetných válečníků, nebo je jedním z legendárních hrdinů Terry. Vizor ví, ale nikdy neřekne, kde je pravda ukrytá.

Hrát za tuto postavu je skvělá volba a vyzkoušet si ji můžete v betaverzi, která je již nějaký ten den volně ke stažení – o čem jsme informovali v předešlém článku.

Ohodnoťte tento článek!