Novinky ze hry Need for Speed jsou venku

0

Od vydání prvního dílu závodní automobilové hry uplynulo již pár let. Ať vás první díl nadchnul, nebo ne, je jen čistě na vás. Přesto se více hráčů klaní k názoru, že se hra moc nepovedla. Ale pro ty z vás, které bavila, je tu informace o vydání dalšího dílu. Ten mají na svědomí vývojáři z Ghost Games a oficiálně na trh bude titul uveden 10. listopadu tohoto roku. Vydán bude jak pro PC, tak i konzole. Hra nese podtitul Payback.

Děj se má odehrávat v kriminálním podsvětí Fortune Valley a bude se pohybovat na hraně zákona. Čemuž nasvědčuje již zvolený název. Hlavním motivem příběhu bude pomsta zločinnému kartelu, který se přezdívá The House a má pod svojí kontrolou všelijaké zločinné živly, kasina, ale také i policii. Hráč bude mít na výběr mezi třemi hlavními hrdiny. Mac je tak trochu frajírek, který se rád předvádí, Tyler je duší i srdcem rozený závodník a Jess umí velmi dobře a bezpečně ujet z místa činu. Díky ději zasazenému do kriminálního světa se můžeme těšit na adrenalinové nelegální závody, souboje a loupeže.

Jak už napovídá název Need for Speed bude hra zaměřená na automobily, což pro nikoho není žádná novinka a také i v tomto díle bude hra v první řadě zaměřená na vozy. A to přesněji na váš vůz. Na výběr bude nespočet možných úprav, vylepšení a barevných kombinací, abyste si mohli vytvořit auto dle svých požadavků a byla to nejvíc cool kára. Součástky jako v předešlém díle bude možné získat výhrou v závodech, koupí nebo je získat rozebráním opuštěných vozů, které se budou nacházet na dost místech. Hráči vytvořená auta se budou podle výkonu řadit do pěti skupin: Drigt, Race, Drag, Runner a Off-Road. Je čistě na vás, jaký vůz si postavíte, hlavní je aby byl rychlý a vy vyhrávali závody.

Pro nedočkavce je tu akce. Při předobjednání hry získáte balíček Platinum Car Pack, který otevře pět exkluzivních vozidel a luxusní kouřovou barvu Platinum Blue Tire Smoke. Mezi přidanými vozy nebude chybět Dodge Charger R/T 1969, Nissan 350Z 2008, Chevrolet Camaro SS 1967 Ford F-150 Raptor 2016 a Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016.

Podle zveřejněných informací je se na co těšit, ale otázkou je stále, zda hra bude zdařilejší než předchozí díl. Na odpověď si musíme ještě chvíli počkat.

Ohodnoťte tento článek!