Novinka na českém trhu – Sniper: Ghost Warrior 3

0

Dnes vychází na českém trhu hra s názvem Sniper: Ghost Warrior 3. Myslím, že ji není potřeba představovat. Již od února se na vydání těší mnoho hráčů, především díky dříve spuštěné betaverzi, která měla podchytit chyby a nabídnou tak bezchybné vydání. Tato cvičná verze byla spuštěna jen pro PC hráče a obsahovala dvě singleplayerové mise. Celá hra vychází jak pro PC, tak pro PlayStation 4 a Xbox One. Na své si tedy přijdou počítačoví i konzoloví fanoušci.

Pro ty, kteří zkušební verzi nehráli a čekají na vydání celé hry, nastíním, o co v nich šlo. S hlavním hrdinou se dostáváme do Gruzie, kde právě zuří občanská válka, které se snažíme zabránit a při tom zachraňujeme Johnova bratra.

V první misi pojmenované Cut Off musíme proniknout na základnu, která slouží ke komunikaci a sledování nepřátel. Jako John North musíme přenastavit vysílače, abychom získali potřebné informace.

V druhé misi s názvem Blockout se dostáváme do opuštěné městské části, kde máme za úkol zabít hlavního nepřítele Ivana Krustcheva. Tato mise nechává hráči, jak se říká, volnou ruku v tom, jak se k cíli dostane a zneškodní ho.

Hra, jak nasvědčuje už sám název „Sniper“, nám velmi realisticky ukazuje, jaké to je být profesionálním odstřelovačem. V tomto je skvěle propracovaná, protože nestačí jen tak namířit a vystřelit. Hráč musí správně zacházet s optikou, brát ohled na vzdálenost cíle a také okolní podmínky, jako je síla větru a tak dále. Tímto není hra jen obyčejnou střílečkou.

Novinka na českém trhu – Sniper: Ghost Warrior 3
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 2 hlas/ů