Nová společnost Jump podporuje nezávislé hry

0

V současné době se na trhu objevila nová společnost nesoucí název Jump. A o jakou společnost jde? Jump se chystá zaměřit na nezávislé indie tituly a vytěžit z toho co jde. Takže pozorně číst by měli autoři, vývojáři, ale i fanoušci nezávislých her.

Společnost nabízí řadu zajímavých nekomerčních titulů a přitom využívá systém předplatného. Za malý měsíčních poplatek (10 dolarů) nabízí fanouškům něco přes šedesát her, které by měly postupně přibývat. Společnost nechce nahrát do knihovny všechny hry najednou, aby nedošlo k přehlcení velkým množstvím her. Tento krok učinili také proto, aby se mezi hrami dalo jednoduše vybírat a aby nadějné hry nezapadly mezi ostatní a nebyly hrané.

Hry jsou plánované pro hraní na PC, ale také ve verzi pro virtuální realitu. Na tu nebude potřeba žádná speciální instalace titulů nebo herního rozhraní. Bohatě vám bude stačit připojení i internetu.

Jump chce z vytěžených peněz za službu podporovat hlavně tvůrce, kteří by se v dnešní době neměli šanci dostatečně zviditelnit. Anthony Palma, výkonný ředitel, se k tématu vyjadřuje následovně. „Chceme, aby to byl další logický krok v životním cyklu obsahu. Když si to srovnáte s filmovým průmyslem, film vydělá spoustu peněz v kinosálech. A když takové zisky opadnou, zkouší se jiné způsoby distribuce, až skončí na streamovacích službách jako HBO, Netflixu a bůhvíkde ještě. Nic takového v herním průmyslu neexistuje a obzvláště ne co se indie her týče.“

Společnost má již teď dobře našlápnuto a vypadá to, že brzy bude stejně dobrá a důležitá jako Netflix. Mrkněte na oficiální stránky společnosti a posuďte sami.

Nová společnost Jump podporuje nezávislé hry
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů