Rychlý farmící build na Nekromancera: Inarius T13

0

Sezóna je v plném proudu a taky náš nový milý Nekromant se již usídlil ve hře. Sice si jej dle mého názoru nekoupilo tolik lidí, kolik by si Blizzard představoval, ale na druhou stranu je jich dostatek. Nekromancera vidíme ve hře daleko více než například barbara nebo crusadera. Ale s tím se logicky dalo počítat.

Rhykker si připravil video, kde podrobně popisuje speed build na nekromancera. K čemu speed build vlastně je? Je to jednoduché, již podle názvu poznáte, že se jedná o něco, co funguje hodně rychle. Není to odvozeno od toho, jak rychle svou postavu vybavíte, ale jak rychle proběhnete jednotlivé lokace nebo dungeony.

Nejde o to zvládnout co největší obtížnost riftu, ale naopak jich proběhnout co nejvíce za co nejkratší dobu. Diablo 3 je farmící hra. Potřebujete posbírat co nejlepší vybavení, abyste mohli být lepší a zvládli vyšší rifty. Zpravidla to funguje tak, že si postavíte jeden speed build, uložíte si jej do skříně (Armory) a potom několik dalších, například z každého setu jeden. Když potřebujete farmit (nasbírat co nejvíce věcí v co nejkratší době), tak se vybavíte speedem a vyrazíte na rifty, nebo na bounty.

Buildy jde samozřejmě najít na internetu, nicméně ve videu máte vše pečlivě ukázáno a vysvětleno proč co potřebujete.

Ohodnoťte tento článek!