Nekromancer přichází

0

Youtubeři a streameři se rozplývali nad tím, že omylem vyšlo na povrch datum, kdy má nová postava Nekromancera přijít do hry. Co si ale budeme nalhávat, většinou nic není náhodou. Pravděpodobně již tehdy měl Blizzard připravené poutavé video pro jejich novinku.

Mluví se o něm již více než půl roku. Z různých recenzí vyplývá, že bude mít hratelné pouze dva sety z avizovaných čtyř, nicméně co si budeme nalhávat. Stejně tomu bývá i u jiných postav v Diablu 3. Každou sezónu je na vrcholu jiný set a jiný build. Jak k tomu hráči vlastně přijdou? Použijí kalkulátory, otestují na test serveru, a než začne nová sezóna, ví se měsíc dopředu, co se bude hrát. Namíchat cokoli svého nemá efekt. Teda má, ale nedostanete se tak vysoko, jak byste chtěli.

S tímto by bylo rozumné taky něco udělat, jestli to vůbec jde. Každá postava, kterou potkáte na vysokých riftech, je z 80 % osazena stejným setem a stejnými skilly jako jiní bojovníci stejné classy. Má to smysl? Kde je zábava? Pojďte hráči farmit, abyste mohli ještě lépe farmit.

Snad se to změní s příchodem Challenger riftů. Nyní když do hry přijde nemrtvý válečník, který bude mít do další sezóny měsíc na testování, hra bude o několik zbytečných věcí bohatší. Sezóna nepoběží, takže proč utrácet za novou postavu? Když se nad tím zamyslím, 400,- za postavu navíc nedám. To bohužel ne. Ostatní obsah bude dostupný pro všechny hráče, takže proč utrácet?

Ohodnoťte tento článek!