Ne moc úspěšný Pac-Man VS se vrací

0

Hra, vydaná v roce 2003 na GameCube, která nesklidila moc pozitivních ohlasů, se vrací.

Pac-Man VS je vylepšená verze vycházející z původní, dnes již klasické arkádové hry, která spatřila světlo světa roku 1980. Tato adaptace nebyla a není moc známá z následujících důvodů:

Prvním problémem byla dostupnost hry. Získat se dala pouze, pokud jste si pořídili I-Ninja, R: Racing Evolution nebo Player’s Choice edici Pac-Man World 2, což je docela nepraktické. Druhý problém byl v samotném hraní. Vyžadováno bylo hraní ve 4 hráčích. Což se může zdát jako docela super zábava pro partičku kamarádů, ale opak byl pravdou. Jeden hráč hrál za Pac-mana a ostatní za duchy, kteří se žlutý „piškot“ snaží chytit. Osoby ovládající duchy viděli jen část herní mapy. Hráči museli být připojeni přes Game Boy Advance a link kabel, bylo potřeba mít také dostatek ovladačů a zakoupenou tu samou hru ještě jednou. Myšlenka zapojení do hry i ostatní postavy je zajímavá a určitě se s ní dá pracovat, ale na dobu, kdy hra vyšla, to byl složitý projekt.

V současné době vychází hra ve verzi pro Switch jako součást kolekce Namco Museum. Ke hraní budou nutné dva přístroje, kdy tři hráči budou hrát na jenom a na druhém ten čtvrtý. Na rozdíl od originálu bude možné hrát i v menším počtu lidí.

Edice her Namco Museum bude v prodeji od 28. července tohoto roku za cenu 30 dolarů. Obsahovat bude další pecky, jako jsou Dig Dug, Galaga, Galaga 88, The Tower of Druaga, Rolling Thunder, Rolling Thunder 2, Sky Kid, Splatterhouse a Tank Force.

Ne moc úspěšný Pac-Man VS se vrací
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 1 hlas/ů