MotoGP 17 vyjde již v polovině června

0

Nejlepší hra věnující se šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů bude na trh oficiálně vydána 15. června tohoto roku. Vycházet bude jak na PC, tak i konzole. Zveřejněny byly i nejnovější upoutávky ke hře MotoGP 17.

Hra nabízí více než sedmdesát závodníků současnosti, ale také i z historie závodů. Nalezneme zde všechny okruhy současného seriálu, dokonce i nově zařazený okruh Red Bull Ring v Rakousku. Vývojáři také přislibují skvěle propracovaný režim kariéry. Například můžete zkusit štěstí a své závodní dovednosti v Red Bull MotoGP Rookies Cup a probojovat se až na první místo. Hráči se mohou těšit i na možnost zahrát si na opravdového závodního manažera. Kdy se budete starat o samotné jezdce, celý závodní tým, zajišťovat technickou stránku závodů a finance s tím spojené.

Sám Matteo Pezzotti, šéfdesigner společnosti Milestone, o novém dílu hry řekl: „Opravdu tvrdě pracujeme na MotoGP 17, nejen na sezónních aktualizacích, ale také na zážitku ze hry, která je plná inovací, které si fanoušci této série během let žádali. Budeme mít nové závody a vzrušující online režim, kompletně revoluční kariérní režim a mnohem víc. Nechci prozradit příliš, ale mohu vás ujistit, že v příštích pár měsících uvidíte velké věci. Do té doby se posaďte a sledujte s námi začátek nové sezóny.“

MotoGP 17 vyjde již v polovině června
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 1 hlas/ů