Morová zkáza přichází v nové hře

0

Herní svátek E3 nepatřil jen velkým a známým vydavatelům, ale ke slovu se dostali i menší, nadějné firmy. Jednou z nich je francouzské studio Focus Home Interactive, které přichází s novinkou A Plague Tale: Innocence.

Vývojáři hru představili již v lednu tohoto roku, ale šlo jen o oznámení existence nové hry ve vývoji. Nebyly zveřejněny žádné bližší informace ani upoutávky, což na konferenci bylo napraveno. Studio představilo trailer, a proto se můžeme podívat, jak hra z temného středověku protkaná morovou nákazou bude vypadat.

Doba středověku byla plná rozporů, v jedné části světa se rodilo nové, bohaté království, kde vzkvétala kultura, kdežto v druhé části se lidé báli o svůj život, protože jejich země sužovaly války, nemoci a všude byla přítomná špína a temnota. A přesně v takové době se odehrává příběh dvou sourozenců Huga a Amicie. Píše se rok 1349 a hlavní hrdinové se vydávají na svá dobrodružství ve Francii. Pronásledováni inkvizicí se jejich kroky ubírají do vesnice, kde lidé umírají na mor. Vypořádat se musí nejen s inkvizicí, ale také se smrtí a spoustou krys.

Morová zkáza přichází v nové hře
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 1 hlas/ů