MeatheadMilitia a Al King létají na World of Warplanes 2.0

4

Sledujte MeatheadMilitiu a jeho speciálního hosta Al Kkinga, kteří létají po obloze a diskutují o změnách, které přicházejí s Warplanes 2.0.

Jakpak se vám líbí nové World of Warplanes? Musím říci, že se přepracování povedlo a mám opět chuť tu hru hrát. Ve hře jsou nyní vcelku zajímavé mise, kdy si z beden můžete poskládat celý bombardér.

Hrát za některá letadla je opravdu zábava. Když vás sestřelí, můžete si vybrat, kde se objevíte (na kterém letišti) a okamžitě se připojit do bitvy… Hra má daleko větší dynamiku a rychlost. Už jste ji otestovali?

MeatheadMilitia a Al King létají na World of Warplanes 2.0
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Souhlas hra má nový náboj, nový strategický rozměr: který ze sektorů na mapě bránit či zabrat.

    Akorát si nemůžu zvyknout na poněkud jiný gameplay bitevníků.

    Bombardér zatím nemám a zatím nehodlám utratit těžce nabyté žetony na ten britský bomber tier IV.

  2. Mě to tedy taky dost chytlo, jako kdysi svého času tanky. To se mi třeba u lodí nestalo. Je fakt, že letadla jsem nikdy předtím aktivně nehrál, ale teď se jim věnuji nejvíc. Kdyby měl někdo zájem, dělám z toho streamy na svém kanále. Myslím si, že teď má ta hra rozhodně větší potenciál, než měla předtím 😉

  3. Rozhodně je ta hra daleko těžší než WOT, protože se člověk nemá kam schovat, tzn. chyby se projeví téměř okamžitě.
    Jediné co mě napadá, co je horší je kolizní mechanika když létám s bitevníky, mám na kontě daleko více crash landig než před tím. Zkrátka bitevníky se mi subjetivně létají hůř.

  4. Děláte si prdel ,ta hra je totální sračka pro opice co neuměli v 1,0-1,9 lítat ,tankisti co se zerem klovali pozemní cíle a co s těžákem bombili pozemky jsou tetka v rauši ,hra pro děti a opice

Comments are closed.