Little Nightmares se dočká rozšíření

0

Hra Little Nightmares vyšla již před několika měsíci a za tu dobu si našla své fanoušky. Nejde o extra hororovou hru, ale o příběh malé holky a jejich zlých snů. Myslím, že alespoň na malý okamžik se v těchto strašidelných nočních příbězích najde každý z nás. Hra je dobře zpracovaná po stránce napjaté a strašidelné atmosféry. Přesto má své chybky, které jsou hlavně v krátkém herním čase, příběh není moc dlouhý. Ale pro ty z vás, které hra oslovila a rádi byste zažili více tajuplna, je tu nové rozšíření.

Tuto informaci před pár dny vypustilo vydavatelství Bandai Namco. Nový příběh nese podtitul Secrets of the Maw a zavede nás zpět do podivínského městečka se zvláštními bytostmi a osobami obývající tento kout země. Hlavním hrdinou tentokrát nebude malá dívenka Six, ale chlapec označovaný jako Runaway Kid. I s tímto dítětem budeme na útěku před hrůzami městečka a objevovat nové a nové lokace, které jsme neobjevili v původní části hry. Také díky této postavě uvidíme příběh malé holky úplně z jiného úhlu pohledu. Co tato skutečnost přinese za tajemství nebo odhalení si musíme vyzkoušet sami.

Rozšíření je možné zakoupit za pouhých 10 dolarů, což je v přepočtu nějakých 260 Kč. Vychází jak pro PC verzi, tak i na konzole. Dokonce na Steamu se již objevila takzvaná kompletní edice, která obsahu i nové rozšíření hry.

Little Nightmares se dočká rozšíření
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů