Léto v jedné z nejoblíbenějších her na Android: Forge of Empires

0

Léto je tady a většina her si pro své fanoušky a hráče připravuje různé akce, události, bonusy a bůh ví co ještě. U jedné z nejpopulárnějších her na Facebooku nebo Androidu Forge of Empires tomu není jinak. Vývojáři si pro vás připravili návštěvu kasina.

image-4

Hra je klasická budovatelská strategie, která vás zatáhne nejdříve na úplný začátek, do doby kamenné a postupně se propracujete různými obdobími, jako například raný středověk, vrcholný středověk a tak dále. Každá éra má své budovy, jednotky, turnaje. Můžete se probíjet mapou světa, kde jsou provincie, které když dobudete, budete odměněni například bonusem v podobě rychlejší výroby některých surovin.

forge-of-empires-for-pc

Nebudu odhalovat veškeré tajemství hry, ale věřte, že možností je spousta. Ve hře jsou taky pravidelné eventy, kde je třeba zmobilizovat síly a co nejdříve splnit sérii úkolů, abyste dostali hlavni cenu. V letním eventu to je například Maháradžův palác.

Ten můžete vyhrát v ruletě neboli kasinu, které letos budou provozovat dva královští hosté ze vzdáleného impéria, Mahárádža a jeho žena Maharaní.

forge-of-empires

Osobně jsem tuto hru vyzkoušel a můžu ji doporučit. Sice je to běh na delší trať, jelikož to je strategie, ale zase se budete o to déle bezvadně bavit.

foe-town-halls-museum

Léto v jedné z nejoblíbenějších her na Android: Forge of Empires
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů