Lenivá generace hráčů Pokémon GO!?

0

Server Pokemongohub zveřejnil výsledky ankety, kde se svých čtenářů ptá na to, jaký mají názor na trackery třetích stran. Výsledky ankety jsou zarážející – 81 % hráčů hlasovalo, že jim trackery nevadí.

O co vlastně jde?

Spousta z těchto aplikací je zakázána, dokonce byly odstraněny z Google marketu, aby následně jejich uživatelé neměli problémy se společností Niantic. Trackování pokémonů zjednodušeně znamená, že si pustíte aplikaci, která vám ukáže, jestli jsou ve vašem okolí nějací vzácní nebo jiní pokémoni.

S ohledem na výsledky ankety, 81 % hlasujících nemá problémy s trackery! Zde máte kompletní výsledky:

  • 34 % lidí miluje trackery
  • 47 % lidí trackery nevadí
  • 10 % nemají rádi trackery
  • 9 % nenávidí trackery

dragonite-pokemon-go

Předpokládaly se dalo jiné výsledky, nicméně co naděláme. Co je ale více překvapující, že se Niantic zaměřuje na trackery velmi intenzivně, řeší je daleko více než spoofery. (Spoofing je zase hraní pokémon go bez GPS. Máte ve hře mod, kde vidíte joystick a tím chodíte po mapě, a vlastně hru hacknete.)

Některé komentáře na twitteru daleko více vypovídají o tom, jak se hráči cítí, a jak se koukají na trackery. Jak si můžete představit, široká základna hráčů, bude mít taky velice rozdílné názory na různé problémy:

  • Myslím, že trackery patří mezi nefér způsob hraní. Předpokládá se, že budete pokémony lovit, a ne, že se podíváte na mapu a pro pokémona si prostě zajdete.
  • Systém trackování pokémonů, je ve hře zbytečný, je daleko více frustrující vyrazit na místo, a pokémona nenajít než o něm vůbec nevědět.
  • Nezasahoval bych do trackerů třetích stran a spolupráce s nimi. Dle mého hru prakticky neovlivňují.
  • Dostal jsem se na 30lvl aniž bych cokoli tušil o trackerech. Začal jsem používat silphroad atlas až potom, co jsem se dostal na 30lvl. Poznámka: TSR Atlas není tracker.

Pokud by vás zajímalo, jak tracker vypadá, můžete se kouknout na následující video. Nicméně pokud byste nějaké hledali, spousta z nich nefunguje, nebo není aktuálních. Sami zjistíte, že je lepší na pokémony narazit náhodou, že studovat další materiály, kde se vlastně ten či onen pokémon nachází.

Další věc je doplňování Pokedexu. Když mi chybí pár druhů pokémonů, může zde být možnost najít si je na mapě, a cíleně se na ně soustředit. Není, ale lepší vše hledat náhodně? Ta radost z nalezení je pak úplně jiná!

 

Lenivá generace hráčů Pokémon GO!?
Ohodnoťte tento článek!
4.6 (92%) 10 hlas/ů