Lego hrdinové se dočkají další hry

0

Další Lego postavičky se dočkají hry podle filmu. Do lego světa nalezneme přetvořených mnoho slavných postav z filmů, jako jsou Star Wars, Batman, Harry Potter, Piráti z Karibiku, Pán prstenů, Hobit nebo hrdinové z Marvel komiksů a další. Teď ale bude řeč o Lego Ninjago, které se dočká velké samostatné hry.

Společnost TT Games pracuje v současné době jak na nové Lego Ninjago hře, ale také i Lego Marvel Super Heroes 2, kterou již před nedávnem představovali fanouškům. Hra vychází z filmové předlohy a tak se autoři snaží vytvořit skvělou herní adaptaci skvělého lego příběhu.

Společnost to má vymyšlené dobře, snad to docílí přesně toho efektu, který čekají. O čem mluvím? O tom, že hra vyjde ve stejný den jako film. Předpokládá se, že to bude mít větší podat na fanoušky. Datum vydání je stanoven na 22. září tohoto roku. Hra bude k dostání jak na PC tak i konzole.

Ve hře budeme mít možnost hrát za všechny nindžy, kteří musí ovládnout umění Ninjagility, aby mohli bojovat proti Lodru Garmadonovi a jeho armádě. Bude rozdělená do osmi oblastí. Hlavní hrdinové se budou neustále učit a zdokonalovat ve svých dovednostech, aby jednoho dne byli ti nejlepší z nejlepších.

Ohodnoťte tento článek!