Jaké budou předobjednávkové bonusy u Star Wars: Battlefront 2?

0

První informace o Star Wars: Battlefront 2 už potvrdily, že se na nás chystá několik novinek v případě, že si pořídíme hru v předobjednávce. Nyní EA trochu přiblížilo, co vlastně bude obsahem této předobjednávky oproti standardní edici.

V případě předobjednávky se totiž hráč dočká nových skinů pro Kylo Rena a také Rey. Půjde o skiny z filmu Star Wars: Poslední z Jediů, který dorazí do kin letos v prosinci. Půjde tedy o premiéru toho, jak budou postavy oblečeny v zatím poslední, osmé epizodě. Balíček nese název The Last Jedi Heroes.

143003

Kosmetické změny ohledně skinů nejsou jedinou změnou. Jelikož Kylo Ren i Rey jsou mocné postavy, které umějí na rozdíl od svých nepřátel používat sílu, tak je tomu přizpůsobeno i toto DLC. Kylo Ren totiž dostane dva nové modifikátory, díky tomu si bude moct nepřátele přitáhnout nebo je znehybnit.

Rey má mít k dispozici také dva modifikátory, které by měly umožnit nepřátelům zadat nějaké pokyny do hlavy, nebo je kompletně, duševně odstavit. Zatím není úplně jasné, jak to bude vypadat během hry. Poslední modifikátory by měly dostat také lodě. Jednou z nich je zatím nespecifikovaná vesmírná loď Prvního řádu. Millenium Falcon se ve hře objeví také a jeden z modifikátorů umožní změnit vzhled této lodi do aktuálnější podoby.

versio

Ačkoliv se někteří fanoušci mohou rozčilovat nad tím, že se k těmto bonusům nedostanou, tak jejich lamentování je zbytečné. EA už dříve potvrdilo, že už nechce tříštit komunitu na dva tábory, a tak i ti kdož nebudou mít předobjednáno, se mohou těchto bonusů dočkat. Jen pro to budou muset udělat více. Během hraní multiplayeru se díky plnění výzev mohou k těmto bonusům dostat také, bez dalšího placení.

Star Wars: Battlefront 2 má datum stanoveno na 17. listopadu letošního roku. Vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Osmé filmové epizody se pak dočkáme během prosince.

Jaké budou předobjednávkové bonusy u Star Wars: Battlefront 2?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů