Bojovka Injustice 2 má skvělé recenze, dobré prodeje i vlastní turnaj

0

Už téměř čtrnáct dní si mohou hráči užívat své oblíbené hrdiny z DC Comics, protože americké studio NetherRealm, které stojí i za legendárním Mortal Kombat, vypustilo do světa superhrdinský Injustice 2. Tato dynamická bojovka je od svého vydání postupně doplňována o stále nové bojovníky a zájmem hráčů tak nezadržitelně roste.

Za svůj krátký čas si vysloužila celou řadu pochval od herních kritiků, a podle nasbíraných dat agentury Unkie je dokonce na špici nejprodávanějších her ve Spojeném království. Takový zájem veřejnosti přirozeně přináší podporu v podobě různých sociálních aktivit. A otázkou tak bylo, kdy nějaké ty aktivity dorazí i do Česka.

Připomeňte si vydání Injustice 2 tímto krátkým videem (1:00):

Czech Arcade ve spolupráci s Cenegou pořádají během následujících dvou měsíců turnaj v Injustice 2. Vítěz obdrží 10 000 korun, speciální trofej a letenku do ruky, aby reprezentoval Českou republiku na Injustice 2 ProSeries 2017 ve Velké Británii. Ostatní soutěžící si mohou vybojovat menší finanční cenu, mikiny, trička, čepice nebo třeba karty.

Vlastníte hru? Máte Playstation 4 a chuť hrát? Přihlaste se do jednoho ze dvou online turnajů nebo rovnou skočte do velkého finále konajícího se 22. července v pražské FunAreně. Účast ve zmíněných online kláních sice povinná není, ale mějte na paměti, že volné místo je omezeno kapacitou zábavního komplexu (128 hráčů) a první dva online šampióni si zajistí místo v hlavním turnaji. Proto moc neváhejte. Pro více informací si přečtěte rovnou oficiální web i pravidla soutěže.

Ohodnoťte tento článek!