Jak hrají Red Alert 2 opravdoví mistři? Takto!

1

Možná jste si ve své době mysleli, že jste v libovolném dílu série Command & Conquer vážně dobří. Že rychle postavíte základnu, naděláte nějaké ty jednotky a vymasíte nepřítele s prstem v nose. Chronosféra? Žádný problém. Atomovka? Leháro. Iron Curtain? Dávačka. Prostě jste byli skuteční machři.

Možná byste se ale měli zamyslet, jestli jste si to dávali stejně dobře jako tento hráč. Postavil se totiž ve skirmishi proti 7 protivníkům na nejtěžší obtížnost a ačkoliv v některých okamžicích měl vážně namále, nakonec nad nimi pochopitelně triumfoval. O lůzrech bychom tu přece nepsali. A aby toho nebylo málo, tak použil snad úplně všechny myslitelné jednotky. Máte 30 minut? Pokochejte se tímto videem a nepřeskakujte žádnou pasáž. Vážně nebudete litovat.

Jak hrají Red Alert 2 opravdoví mistři? Takto!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 5 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Zaujímavé. Na tejto hre som vyrastal, srdcovka…ako talent tam je ale mal to skôr poriadne naštudované ( dostal dobrý spawn, úbranil sa počiatočnému tlaku, presne vopred určené miesta na laserové stlpy, kedže utok išiel vždy z jedneho frontu, správne využívnaie chronospery )

Comments are closed.