Hra zdarma: Prozkoumejte tajuplnou galaxii v druhém Starpoint Gemini

2

Do 24. května máte jedinečnou příležitost ušetřit nějakou tu kačku a získat zdarma taktickou hru z vesmírného prostředí Starpoint Gemini 2.

Starpoint Gemini 2 je vesmírný simulátor s RPG prvky od nezávislých vývojářů z Little Green Men Games. Zároveň jde i o přímé pokračování prvního dílu téhož jména.

Hra nabízí dva herní režimy – kampaň a Freeroam. V kampani se ujmete role 22letého Adriana Faulknera, syna legendárního hrdiny Gabriela Faulknera, který se proslavil v poslední Gamini válce. Coby Adriean se snažíte rozkrýt tajemství kolem smrti vašeho otce a pokračujete ve snaze zachránit Gamini před emzáckou invazí.

V režimu Freeroam se zase se svou počáteční lodí vydáváte na vesmírnou pouť, jak se vám jen zlíbí. Nemáte zde žádné povinnosti ani úkoly, ale pouze čistý sandbox zážitek. Do tohoto módu se dokonce můžete přepnout i během kampaně, stačí, když si pozastavíte hlavní příběhovou linii a následně si odcestujete, kam chcete.

A jak tedy hru získat? Stačí splnit jednoduché kroky, které naleznete níže.

  1. Musíte vlastnit Steam účet.
  2. Navštivte stránku hry.
  3. Pokud nejste přihlášení, tak se přihlaste.
  4. Klikněte na zelené tlačítko „Instalovat hru“ (v angličtině „Install game“).
  5. Následně se vám přidá hra do vaší knihovničky (samozřejmě tam zůstane i po skončení akce).
  6. Nezapomeňte také na DLC Origins, které je taktéž zdarma.

Hra zdarma: Prozkoumejte tajuplnou galaxii v druhém Starpoint Gemini
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88%) 5 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Jen pro upřesnění, nemusíte hru přímo nainstalovat ( jen v první fázy zadáte instal – aby se vám uložila do knihovny )
    Děkuju redakci 🙂

Comments are closed.