Hra Project Cars 2 má již oficiální datum vydání

0

Informací o hře již bylo zveřejněno dostatek, také její odhalení na trh bylo přislíbeno na podzim tohoto roku. Podrobnější informace o vydání spatřily světlo světa ještě před blížícím se herním veletrhem E3. Druhý díl závodní automobilové hry Project Cars vyjde 22. září tohoto roku ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Vývojáři ze studia Slightly Mad Studios slibují skvělou zábavu a mnoho hodin adrenalinových závodů. Na hře spolupracují se světovými automobilkami a snaží se vytvořit vozy a prostředí, tak aby odpovídalo realitě. Hráč má mít stejný pocit ze hry, jako kdyby doopravdy řídil závodní automobily na silnici.

Stejně dobře zpracované, jako jsou samotné vozy, je i střídání počasí dne a noci. Díky tomu můžete závodit při západu slunce nebo přímo v noci a zažít něco úplně nového, protože uvidíte jen pár metrů před sebe.

Spolu s informací o přesném datu vydání byl zveřejněn seznam jedenácti vozů značky Porsche, které nebudou ve hře chybět. Jedná se o několik modelů ze série 911, Posrche 918 Spyder a závodní speciály 95, GT1-98, 936 a legendární 962C.

Věřím, že druhý díl bude o mnoho zdařilejší než předchozí, a to nejen po stránce grafiky a vizuálním zpracování vozů.

Ohodnoťte tento článek!