Zrádce orků zlevněn o 50 %

0
HotS

Druhá várka prosincových slev v Heroes of the Storm (HotS) je tady. Ty se tentokrát vztahují na dva skiny z Warcraft a StraCraft univerza a na postavu Gul’dan.

 6. – 13. prosince budou o 50 % zlevněny opět tři položky z herního obchodu, dva skiny a jedna postava. Slevy se opět vztahují pouze na reálnou měnu, cena za goldy je stále stejná.

Pokud máte rádi vizuální předměty z World of Warcarft, můžete si koupit skin Balespider pro Gul’dana. Takhle by podle Blizzardu totiž vypadal Gul’dan, kdyby měl na set Balespider’s Burning Vestments pro warlocky z třetího datadisku Cataclysm.

Ve slevě je také skin pro ostříleného chlapíka jménem James Raynor. Skin ukazuje jak Raynor vypadal, když byl kdysi maršálem.rm4dws2fidq51481053193371

Samotného zlevnění se dočkal i první orský warlock, samotný Gul’dan. Jestliže se neradi vracíte do báze, tak tento Pán Stínové Rady vydrží na lince, jak dlouho bude chtít. Dokáže si za cenu svých životů totiž obnovovat manu a životy si zase navracet vysáváním z jiných. Nic mu tedy na lince neschází a všeho má dostatek.

Hodí se také skupinového boje, všechny jeho schopnosti jsou totiž plošné, a dokáže tak zasáhnout i celý nepřátelský tým. Pozor si dejte ale na přímý boj, jako většina kouzelnických asasínů v HotS je i Gul’dan papír a moc toho nevydrží. Proto je dobré počkat si vždy na ostatní.

POLOŽKA ZLEVNĚNÁ CENA
postava Gul’dan 4.99 EUR (~135 Kč)
skin Mecha Dehaka 4.99 EUR (~135 Kč)
skin Marshal Raynor Skin 4.99 EUR (~135 Kč)
Ohodnoťte tento článek!