Týdenní rotace – zkuste si změněného Zeratula a Kharazima

0

Pro hráče, kteří nevlastní Kharazima nebo Zeratula a chtějí si je vyzkoušet, je tu týdenní rotace. Zeratul totiž z hlediska talentů nedávno prošel poměrně dost velkou změnou. Kharazim se nyní hraje taky trošku jinak a navíc dostal grafický update. 

Důležitá informace: Varian nyní stojí pouze 10 000 goldů. Pokud jste tedy čekali na správnou chvíli ke koupi tohoto multi-hrdiny, myslím že je správná doba.

Assassíni – Gall, Thrall, Zeratul
Specialisti – Sylvanas
Support – Kharazim, Li Li
Warrioři – Cho, E.T.C, Johanna, Tychus

Na Blizzconu jsme se dozvěděli, že Dehaka projde změnou co se týče jeho schopností. Burrow by mělo být možno rychleji přerušit a Adaptation by měla obnovovat 100% přicházejícího poškození. Tento týden je k dispozici levnější verze balíčku s Dehakou, pokud by jste si chtěli užít jeho změn z první ruky.

Připomínám, že nový hrdina Ragnaros bude brzy k dispozici. Pravděpodobně někdy mezi 6. – 13. prosincem.

Můžeme tedy předpokládat velký nárůst počtu Cho-Gallů (nezapomeňte, že nejlepší counter na Cho-Galla je prostě ho ignorovat a vyvraždit zbytek jeho týmu, případně se přímo nabízí použití Tychuse). Změny u Kharazima jsou jednoznačně pozitivní a mají dobrý dopad na jeho použitelnost, ačkoli se nejedná o čistokrevného supporta. Z nového Zeratula jsou všichni stále trošku rozpačití, musíme si uvědomit že nikdy nebyl moc jednoduchý na hraní, ale trpělivým hráčům se stále dokáže odměnit.

Ohodnoťte tento článek!