Weird Al Yankovic na BlizzConu 2016!

0

„Chopte se svých harmonik, připravte si svoje sekery, protože Weird Al Yankovic přichází spolu s Blizzconem 2016!“ Takhle Blizzard budí zájem na šílenou show ještě šílenějšího Weird Ala Yankovice. Vítěz The Grammy Award a popový parodista bude totiž vystupovat na pódiu večer v sobotu, 5.listopadu, aby zařídil epický konec této letošní akce. Pokud nemáte lístky pro přímou účast na akci, tak si můžete opatřit BlizzCon Virtual Ticket.

cvyi1agvyaa7tlo

BlizzCon je největší herní akce pořádaná Blizzardem. Odhalují se na ní nové tituly, nové updaty do jejich her, pořádají se na ní turnaje a konečně…poslední část BlizzConu, vždy patří nějaké hudební osobnosti. Vystřídali se tam Tenacious D, Metallica a další hudební interpreti. Nyní však přichází řada na Weird Ala.

Díky Virtual Ticket, budete moci tuto akci sledovat živě v dobré kvalitě. Za koupi Virtual Ticket Blizzard, kromě možnosti sledování celé akce nabízí, herní předměty do World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Heartstone, Overwatch a Heroes of the Storm.

Je toho mnohem víc! Blizzard oznamuje speciálního hosta: Kristiana Nairna – DJ, producent elektronické hudby, a herec – bude hlavní DJ celé akce, o zábavu bude tedy postaráno.

hodor

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJblizzcon.com
Sdílejte
Předchozí článekSupertest: Lorraine 40t je zpět?
Další článekKÖNIG ALBERT v obchodě
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.