Týdenní Heroes Brawl vtáhne hráče do pouštního kolbiště

0

eky76o0jqh8f1478738401673

Další dávka Brawl šílenství je opět tady. Tento týden zavítají hráči do arén, vyzkouší si svižné obsazování v Temple Arena. 

V průběhu dalších šesti dní (11. – 18. listopadu) bude součástí Heroes Brawlu písečné kolbiště jménem Temple Arena. Aréna z prostředí battlegroundu Sky Temple nabídne rychlou a divokou akci.

Před startem si hráči ještě musí zvolit jednoho ze tří náhodných hrdinů. Na výběr budou mít však pouhých 30 vteřin. Pokud si nevyberou, náhoda vybere za ně. Náhodně se také zvolí skiny.

Po volbě hrdinů, tedy na bojišti, budou mít všichni už level 10, a tudíž si budou moct rozhodnout, jaké chtějí ultimativní (heroic) schopnosti. Ostatní talenty se nevolí.

Jelikož aréna úzce souvisí s battlegroundem Sky Temple, její princip je mu velice podobný. I tady musí hráč obsazovat vybrané chrámy. Pokud je obsadí, chrám začne útočit na nepřátelský Core. Ten při dosažení nulového zdraví bude zničen. Po jeho zničení ale Brawl nekončí, nýbrž skončí pouze první kolo.

Aréna je totiž rozdělena až do tří kol. S každým kolem přibývají i další chrámy: v prvním kole se objevuje jeden chrám, v druhém dva, a jestliže se díky remíze hraje i další kolo, tak v třetím tři. Při každém novém kole se také znovu volí hrdinové, takže za hru lze vystřídat až tři hrdiny (je možné, že zde bude v jednom týmu i více stejných hrdinů).

S Brawlem tradičně přichází i odměny. Při odehrání alespoň tří her, dostane hráč 1 tisíc goldů a tematický avatar do svého profilu.

8wi1r3g9kmpo1478738247272

 

Ohodnoťte tento článek!