Týdenní brawl přináší válku kouzelníků

0
brawl

V tomto týdnu na nás čeká další variace battlegroundu v podobě nového Heroes Brawl. Tentokrát se jedná o válku mezi kouzelníky. Voodoo, arcane, fel a magie času spolu rozpoutají mystickou válku. Spolu se zbytkem týmu, budete muset zničit core na mapě Tomb of the Spider Queen. K tomu vám pomůže jeden ze tří náhodně vybraných kouzelníků.

ahesemnr6bpo1446678694683Pravidla

  • Než vstoupíte do bitvy, dostanete na výběr jednoho ze tří náhodně vybraných hrdinů magického charakteru (Chromie, Gul’dan, Jaina, Kael’thas, Li-Ming, Medivh a Nazeebo). Na výběr máte 30 sekund.
  • K dispozici nebudou žádné talenty a ani levely
  • Regenerace many je zvýšena o celých 50 %.
  • Všechny magické ability udílí budovám dvojnásobné poškození
  • Vše se odehrává na mapě Tomb of the Spider Queen
  • Kdo jako první zničí nepřátelský core, zvítězí

ahesemnr6bpo1446678694683Odměny
Za dokončení tří zápasů v tomto brawlu dostanete nový portrét a 1,000 zlaťáků.

kowk48px2fgx1483490019937

Čestmír Novák – Tento brawl je variací na minulý a přijde mi na mysl, že Blizzard již pomalu ztrácí nápady na nové a originální týdenní módy. Dle mého názoru se postupem času tvůrci rozhodnou pro týdenní rotaci všech existujících brawlů.

 

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJus.battle.net
Sdílejte
Předchozí článekStrv S-1 charakteristiky
Další článekVyplatí se Missouri?
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.