Starcraft probe je nový hrdina v Heroes of the Storm

0

Do naší oblíbené hry se blíží roztomilý protosský robůtek Probius. Je zařazen do univerza Starcraftu a patří ke specialistům. Jeho možnosti jsou skutečně zajímavé a Blizzard při něm nešetřil originalitou.

Pylon (Trait)

  • Na vybrané místo umístí pylon, v jehož radiusu se Probiusovi po dobu sedmi sekund regeneruje mana o 100 %. Pouze dva pylony mohou být aktivní.

Worker Rush (Z)

  • Probius nemá mounta, ale pohybuje se o 10 % rychleji než ostatní. Po aktivování schopnosti se na pět vteřin zvýší rychlost o 50 %. Poškození tento boost ukončí. Abilita má 40 sekund cooldown.

Disruption Pulse (Q)

  • Průrazný výstřel, který udílí 150 poškození. Aktivuje výbuch Warp Rift (W).

Warp Rift (W)

  • Ve středně velké oblasti jsou všichni nepřátelé zpomaleni o 20 %. Abilita trvá devět vteřin a po použití Disruption Pulse (Q) může vybuchnout. Má dvě nabití.

Photon Cannon (E)

  • Probius zapne Photon Cannon, který lze položit pouze na místa blízko pylonů. Potřebuje energii pylonů k fungování. Je to klasický kanón, který průběžně udílí poškození.

Pylon Overcharge (R1)

  • Všechny pylony dostanou silné energetické pole, ve kterém poškozují nepřátele za 110 DPS. Trvá 10 vteřin. Pylony také získají o 50 % větší štíty a životy.

Null Gate (R2)

  • Ve vybrané oblasti vytvoří pole energie, které je téměř stejně široké jako lajna. Pole poškozuje a zpomaluje všechny nepřátele stojící uvnitř o 80 %. Ultina trvá čtyři vteřiny.
Starcraft probe je nový hrdina v Heroes of the Storm
Ohodnoťte tento článek!
4.33 (86.67%) 3 hlas/ů
ZDROJpcgamesn.com
Sdílejte
Předchozí článekNová grafika máp
Další článekVideo: Aktualizace hry 0.6.2
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.