Spojte se! Do HotS přichází novinka: Nexus Challenge

1

V případě, že jste zmeškali letošní Opening Ceremony na Blizzconu, tak vám zde přináším informace ohledně novinky v Heroes of the Storm: Nexus challenge.

Nexus challenge je výzva pro Vás a Vaše přátele. Díky této výzvě získáte in-game odměny v Overwatch a samozřejmě v Heroes of the Storm.

Detaily:

Výzva, jako je tato, vyžaduje, aby jste byli s některým z Vašich kamarádů ve skupině a odehráli spolu alespoň 15 zápasů v Heroes of the Storm módech: Co-op vs AI, Quick Match, Unranked Draft nebo Ranked. Jak spolu budete postupovat výzvou, obdržíte in-game loot v Overwatchi i Heroes of the Storm. Čas splnit úkoly máte od 15. listopadu do 4. ledna. November 15 and January 4

en November 15 and January 4

Odměny do Overwatch a Heroes of the Storm:

dl81wr5036hp1478129154826

 

Po 15-ti hrách

Overwatch odměny

Heroes of the Storm odměny

Oni Genji Skin

Zarya

Oni Genji Portrét

Oni Genji Portrét

Oni Genji Spray

 

Po 30-ti hrách

Heroes of the Storm odměny

Auriel

Greymane

Kerrigan

Li-Ming

Orochi Hovercycle Mount

30-ti denní Stimpack

Dle mého se rozhodně pro tyto odměny vyplatí odehrát několik her. Čas sebrat všechny spojence, co máte a vypadat se pokořit pár matchů v Nexusu.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJus.battle.net
Sdílejte
Předchozí článekTurnaj Challenger Rumble v New Yorku
Další článekZměny předsezóny: LeBlanc
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.