Přicházejí prosincové slevy!

1
První prosincová várka slev v Heroes of the Storm (HotS) se dočkala nenadálého překvapení. Kromě každotýdenního zlevnění tří vybraných položek si hráči mohou zakoupit speciální skin, který je k dispozici pouze po omezenou dobu.

Tento týden dorazily do HotS nejenom týdenní slevy, ale i nový předmět, jehož příchod do Nexusu zapříčinil nadcházející hrdina Ragnaros. Po dobu následujících dvou týdnů (do 14. prosince) bude k mání epický skin Druid of the Flame pro elfského druida Malfuriona Stormrage. Skin se vizuálně inspiruje od jmenovaného ohnivého lorda a přinese vlastní grafické efekty schopností. Cena je 9,99 EUR (~270 Kč).

vlrnuxuuj5eo1480384454552Zlevnění o 50 % se opět nevyhnou ani tři zvolené položky v herním obchodě. Ty se tentokrát tematicky vztahují k StarCraftu. Slevy jsou na původního zerga Dehaku a jeho mechanický skin. Taktéž se zlevní i sci-fi kabátek pro Illidana Stormrage.

HotS

mlejto – Dehaku si užijí především hráči,kteří upřednostňují agresivnější styl hraní. Houževnatý hrdina má tuhý kořínek a jen tak ho někdo nezabije. Pokud se raději spoléháte spíše na sebe než na tým, Dehaka je ideální volba

„WEEKLY SALE“ (VOLNĚ PŘELOŽENO „TÝDEN SLEV“) JE RESTORATIVNÍ ASPEKT, KTERÝM CHCE BLIZZARD OŽIVIT HRU. KAŽDÝ TÝDEN ZLEVNÍ MINIMÁLNĚ TŘI VYBRANÉ POLOŽKY Z OBCHODU PO DOBU SEDMI DNÍ.

Akce trvá od 29. listopadu do 6. prosince. Na seznam zlevněných položek a jejich ceny se můžete mrknout níže.

POLOŽKA ZLEVNĚNÁ CENA
postava Dehaka 4.99 EUR (~135 Kč)
skin Mecha Dehaka 4.99 EUR (~135 Kč)
skin Spectre Illidan 4.99 EUR (~135 Kč)

 

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

  1. Dehaka je supr tank, dobrej ground control, wave clear a mobilita diky tunelovani. Skin mu bude sluset, kdyz je za pulku;).

Comments are closed.