Polonahé modelky propagují Heroes of the Storm

1
Heroes of the Storm

Zatímco tištěný magazín Maxim u nás před nedávnem zavřel krám, v Jižní Koreji se těší dostatečné oblibě, aby tam ještě pár let fungoval. Nezaměřují se tam totiž čistě jen na polonahé modelky, ale i na hry (které samozřejmě taky propagují polonahé modelky).

V polovině minulého roku startovalo oficiální spuštění blizzardí arénovky Heroes of the Storm a v Jižní Koreji se tuto událost rozhodli oslavit po svém – vzali tři nejhezčí modelky, které měli po ruce a navlíkli je do kostýmů právě z této hry.

Modelky označené jako Miss Maxim si tak ve fotografickém ateliéru zahrály na hrdiny z tří různých her – Jaina z Warcraftu, Nazeebo z Diabla 3 a Nova z druhého StarCraftu. Nakonec nechybělo ani polonahé focení v plavkách, jichž součástí bylo i malé logo Heroes of the Storm. Řekněme si ale popravdě, to logo tam bylo zbytečně, že.

Nejpoutavější fotky se pak objevila na přední stránce. Nikoho tedy nepřekvapí, že se tam dostala ta polonahá s plavkami. Pokud se ale někomu třeba nelíbí slečny z Východu, může ocenit alespoň propracované kostýmy, které jim může závidět kdejaký cosplayer.

Jak celé focení probíhalo, můžete vidět na přiloženém videu ve článku. Na konci je dokonce rozhovor s modelkami, které sdělují své dojmy z focení a určitě říkají i další zajímavé věci. Nejdřív se však musíte naučit korejsky, protože my to opravdu nerozumíme.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.