Dustin Browder se přesouvá na nový projekt

0
Dustin Browder

Otec Heroes of the Storm, Dustin Browder, se přesouvá na neznámý projekt Blizzardu. Není první, kdo se na tento nový projekt přesouvá a ani nevíme, kdy bude vše oznámeno.

Browder na Battle.net fóru oznámil, že opouští Heroes of the Storm a pozici technical directora přenechává Alanu Dabiriovi.
Občas někdo z nás dostane zajímavou příležitost pracovat na jiných projektech,” vysvětlil Browder “Chci se chopit šance zkusit něco nového v Blizzardu.“ Dustin Browder je přímo zodpovědný za vznik Heroes of the Storm a významně se podílel na Starcraftu II.

Jak vidno, přesuny a odchody lidí v Blizzardu pokračují. Naposledy to byl Tom Chilton, ještě předtím Chris Metzen. Jediné co víme je, že se chystá nějaký first-person projekt. Blizzard se IGN k přesunu Browdera vyjádřil takto: Vždy pracujeme na několika nápadech v menších skupinách, než se rozhodneme, jestli stojí za to pokračovat s nějakým projektem dál. Z toho se dá usuzovat, že Chilton a Browder nutně nemusí pracovat na stejných projektech.

Čestmír Novák – Víme o možném remaku či pokračování Diabla a o first-person střílečce. Uvidíme, co z toho nakonec vyplyne.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJign.com
Sdílejte
Předchozí článekPostarejte se o hipogryfy z Feralasu!
Další článekNový šampion: Camille
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.