Odstartoval Blackheart’s Revenge, první Heroes Brawl svého druhu

0

Další týdenní Heroes Brawl je opět tady. Tentokrát hráči okusí zcela nový zážitek. Jak se již avizovalo na letošním BlizzConu, do Heroes of the Storm připlul zcela nový Brawl Blackheart’s Revenge

Od 18. do 25. prosince zavítají hráči v rámci Brawlu Blackheart’s Revenge do přístavního doku, kde budou muset buďto podpořit námořní útok kapitána Blackhearta, anebo naopak ho včas zastavit a zničit jeho středověký koráb. Strana se zvolí náhodně, hned po nalezení zápasu.

Opět se před startem bude vybírat jeden ze tří náhodně zvolených hrdinů. Nicméně na rozdíl od minulé arény zde nebude více kol, ale pouze jedno. Na výběr mají hráči 30 vteřin, po vypršení tohoto limitu rozhodne náhoda.

Taktéž jak minule, hrdinové budou již na 10. úrovni, tudíž si vyberou jakou chtějí ultimativní (heroic) schopnost. Ostatní talenty se nevolí.

Brawl disponuje novým prvkem – dynamičností, to znamená, že se mapa bude přizpůsobovat hráčům přímo v průběhu hraní. Na mapě se podle aktuální situace budou objevovat kanóny a jejich munice na různých pozicích. Rychlost lodě nebude taktéž fixní a bude se odvíjet podle boje.

Za tři odehrané zápasy v tomto Brawlu obdržíte speciální avatar a 1 tisíc goldů. Výsledek zápasu nemá na započítaní vliv.

srxklfqn8om21479340130151

Ohodnoťte tento článek!