Další týden přináší slevy pro ikonu Overwatche a anděla nebes

0
slevy

V Heroes of the Storm začal nový týden a spolu s ním se objevují nové slevy v in-game shopu. Příznivci hrdinek Tracer a Auriel si příjdou na své, neboť slevy se týkají právě nich.

Nové týdenní slevy se zaměřily na Tracer a Auriel. Ze všeho nejzajímavější je démonický skin pro Auriel. Soustava efektů mu přidává na důležitosti a je zatím teprve druhým diablo-style démonickým skinem ve hře (první je demonic skin pro Tyraela). Druhý a neméně zajímavý skin, je starcraft-spectre style Tracer (jeden ze série spectre skinů ve hře).

au4de7wfvl221484011839241

Weekly Sale: 10. – 17. leden 2017

ITEM

SLEVA

Tracer

$4.99 USD

Spectre Tracer Skin

$4.99 USD

Demonic Auriel Skin

$4.99 USD

Nové balíčky a skiny


Bronze Tiger Kharazim a Dream Genie Chromie jsou nové herní skiny laděné do arabského stylu. Zároveň jsou součastí nových balíčků (Luxorian Nights a Ultimate Luxorian Nights), díky kterým si pořídíte najednou hrdiny a také jejich nové skiny. Nové balíčky jsou časem omezené a zůstanou přístupné pouze do 24. ledna 2017.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJus.battle.net
Sdílejte
Předchozí článekHerní módy
Další článekNew York- Rváč z Brooklynu
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.