Další nový hrdina v HotS: Samuro, The Blademaster!

0

Jeho meč žízní po pomstě, a nic ho nemůže zastavit po jejím ukojení. Jako poslední zbývající člen klanu Burning Blade, si Samuro uložil za cíl, obnovit čest svého klanu a to jakýmkoliv možným způsobem, dokonce i kdyby to znamenalo bojovat na život a na smrt s nepřáteli, které nalezne v Nexusu!

Samuro, je vůbec prvním hrdinou, který byl vytvořen pro hru, avšak přidán má být až teď. Jeho “otec” : Sam “Samwise” Didier – hlavní Art Director Blizzardu, ho vytvořil již v době Warcraftu 3 Frozen Throne. Samuro se objevuje v právě již zmíněnemém datadisku The Frozen Throne, ve World of Warcraft a nakonec i zde v Nexusu. Jeho ability a základní info je níže:

Samuro, The Blademaster – melee assassin

Trait:

Advancing Strike – základní útoky proti nepřátelům zvyšují rychlost pohybu o 25% a to na 2 vteřiny.

Základní ability :

Mirror Image (Q) – Vytvoří dvě kopie, které udílejí 30% Samurova damage a mají 50% jeho zdraví. Kopie trvají 16 vteřin a mohou být přítomny pouze dvě.

Cooldown : 16 vteřin

Critical Strike (W) – každých 8 vteřin Samuro základním útokem udílí critical damage ve výši 50% navíc. Critical Strike funguje také na kopiích a použití této ability nepřeruší Wind Walk.

Pasivní : každý 4 útok Samura a jeho kopií je automaticky critic.

Cooldown : 8 vteřin

Wind Walk (E) – Samuro vstoupí stealthu, přičemž bude na mít na 8 vteřin rychlejší rychlost pohybu o 30% a možnost procházet skrze jednotky a hrdiny. Wind Walk bude přerušen pokud Samuro zautočí nebo na něj bude zaútočeno. Příchozí damage v 1 sekundě od použítí nepřeruší schopnost.

Cooldown : 12 vteřin

Heroické ability:

Bladestorm (R) – Samuro se stane unstoppable v točivé bouři mečů, udílíc 548 (260 + 4% za level ) damage za sekundu okolním nepřátelům. Schopnost trvá po 4 vteřiny.

Cooldown : 110 vteřin

Illusion Master (R) – Samuro si prohodí místo s vybranou kopií.

Pasivní : Samuro získá možnost ovládat svoje kopie, které nyní udílejí 20% z jeho damage navíc.

Cooldown : 6 vteřin

Datum přidání : 18.října

Samuro se od původního návrhu v HoTS často měnil. Ve výsledku je schopnostmi velice podobný původnímu pojetí blademastera z Warcraftu 3.

18.říjen

Další nový hrdina v HotS: Samuro, The Blademaster!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů