Blizzard představuje dokument o cestě hráčů na Heroes of the Dorm!

0

Vzestup studentského esportu – i tak by se dal nazvat projekt Blizzardu: Heroes of the Dorm. Jde o každoročně pořádanou soutěž mezi studenty převážně vysokých škol ve hře Heroes of the Storm.

Často se stává, že hráč musí pro profesionální kariéru v esportu, obětovat část svého života. Proto nyní brzy Blizzard pustí do světa filmový dokument: A New Hero, který bude zobrazovat cestu studentů na jarní turnaj Heroes of the Dorm 2016.

Film

A New Hero dostal svůj název podle hrdinů – studentů, kteří kvůli šanci dostat se do popředí celého esportu riskují své rodinné vztahy, školu a další části osobního života.

Studenti se dostali k rozhodujícímu turnaji Heroic Four cestou, která se vine kolem sluncem zalité Arizonské Státní Univerzity, ctihodné Univerzity Tennessee, kde se obrací a směřuje až na Pacifický Severozápad. Dokument nám představí hořkost porážky, konkurenční boj mezi hráči a jednotu ducha mezi jednotlivými členy týmu. Smyslem filmu je ukázat odhodlání k učinění prvního kroku do esportu.

Produkce

Tespa a Blizzard oslovili režiséra Zacha Lyonse, aby natočil příběh o lidských emocích při jednom z největších esport turnajů v Severní Americe, Heroes of the Dorm. Natáčí se mnoho rozhovorů s celebritami, profesionálními atlety, osobnostmi esportu, přáteli a rodinými příslušníky.

A New Hero bude k dispozici na YouTube, Twitchi a Facebooku 8.listopadu. Pro vlastníky Blizzcon Virtual Ticket již 5.listopadu.

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJheroesofthedorm.com
Sdílejte
Předchozí článekBuďte připraveni si vzít Illidana domů!
Další článekVíkendová sleva na konverzi
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.