Blizzard do HotS přidává Heroes Brawl!

0

Ve zkratce, Heroes Brawl je jako, kdybyste sledovali Heroes of the Storm skrze dalekohled, který ukazuje jenom šílené věci. Dá se zde hrát na unikátních mapách se šílenými zvraty a volitelnými pravidly, které mění vše, co jste si mysleli, že víte o hře. Za tuhle zvrácenost si můžeme vyzvednout odměnu jednou týdně. Pokud si chcete vzít přestávku od dobývání Nexusu, tak vezměte své kamarády a podívejte se, co tenhle nový mód nabízí.

Arény, Mutators a Single-lajny

V Heroes Brawl jsou tři typy battlegroundů: standartní mapy s mutators, zcela nové arény, a battlegroundy s jedinou linkou. Vše je speciálně uzpůsobeno pro Heroes Brawl.

Nové arény:

  • Punisher aréna

    Úkolem je dát dohromady co nejvíce bodů, a to tím, že zabíjíte nepřátelské hrdiny. První tým, který dosáhne 100 bodů vyhravá.

  • Temple aréna

    Zde je úkolem zabrat temply a použít jejich energii ke zničení nepřátelského core.

  • Garden aréna

    Tady se musí zabít Garden Terroři a Shamblers, z nich poté sebrat jejich semena. První tým, který posbírá 100 semen vyhrává.

Mutators:

Existuje značný počet modifikací, Blizzard ale z nich nechce moc zveřejnit. Stačí říct, že se očekává změna herních prvků, a že to drasticky změní způsob vedení zápasu.

Jedinečný výběr hrdiny:

Vývojáři v Heroes Brawl dokonce mění způsob, jakým se vybírají hrdinové. Pro každý brawl je možno si zvolit hrdinu přímo, hrdinu z určité lajny předem naordinovaých hrdinů, nebo čistě náhodný výběr hrdiny. Blizzard prý časem umožní vybrat hrdiny i jinými způsoby…avšak tvrdí to se slovy: soon™.

Týdenní odměny:

K získání odměn je potřeba se zúčastnit alespoň 3 brawlů za týden. Jedná se o jedinečné odměny a velké sumy goldů.

 

Ohodnoťte tento článek!
ZDROJus.battle.net
Sdílejte
Předchozí článekFall 2016 Treasure II
Další článekHotS na BlizzConu
Čestmír Novák
Nekompromisní recenzent, "článkopisec", milovník dobrých příběhů a dobrého gameplaye - zkrátka náruživý hráč a už od narození člen Hordy, pod jehož hledáček spadají MMORPG hry, MOBA hry, RPG, FPS, RTS a to hlavně: WoWko, War Thunder, Battko, HoTSo, Dota 2, SC, Witcher.