Vítejte v Gwent Aréně + nová válka frakcí!

0

Už se to blíží, už je to za dveřmi! Přání hráčů byla konečně vyslyšena a do Gwentu se chystá nový herní mód.

Draftujeme!

Co si budeme povídat, hrát neustále dokola “Constructed” s vámi pečlivě připraveným balíčkem nemusí být úplná herní nirvána pro každého. CDPR tak konečně do hry přidává nový herní mód s názvem Gwent Arena. Shoda názvu s Arenou v Hearthstone není čistě náhodná, celkově jde totiž o téměř totožný princip – máte za úkol postupně vybírat ze 4 nabízených karet a tak sestavit balíček s 25 kartami, na konci vyberete Leadera a šup na krvavé písky Arény.

vyber_karet

Pojďme si shrnout hlavní body:

  • Vstup do Arény stojí 150 Ore nebo 1,99 USD.
  • Odměny se samozřejmě stupňují s počtem vámi vyhraných zápasů, vždy ale odejdete minimálně s jedním Kegem – v praxi vás tedy stojí aréna pouze 50 Ore.
  • Váš balíček může být složený z karet všech frakcí. Chtěli jste vidět, jak Nilfgaard spolupracuje se Scoiatel? Žádný problém!
  • Neexistuje ani omezení v rámci hodnoty karet – pokud vám je hra nabídne, tak můžete mít balík s klidně 15 zlatými kartami.
  • Aréna má 9 kol, přičemž prohrát můžete až třikrát. Pokud se vám povede protáhnout svůj balíček až do konce, tak jako bonus k ostatním výhrám dostanete 1 Premium Legendární kartu!

Zatím CDPR ještě nedali oficiální datum, kdy si budeme moci nový mód zahrát, ale už nějakou dobu je v uzavřeném testování a i vzhledem k jeho stavu se dá čekat, že to bude velmi brzy.

Další válka frakcí!

Do 20. února máte možnost reprezentovat Scoia’tel nebo Skellige v dalším frakčním playoff. V hlavním menu hry si jednoduše vyberete jednu ze dvou nabízených stran konfliktu a pak už jenom za výhry dostáváte odměny – je úplně jedno, jestli hrajete Ranked nebo Casual mód. Úplný seznam odměn je k vidění na obrázku.

valka_frakci

Masivní opravy

Snaha napravit reputaci hry po tragickém Midwinter patchi stále pokračuje. Opět došlo na úpravy mnoha karet, tentokrát k těm nejvíce problematickým připsali autoři i krátký komentář. Kompletní seznam změn je pomalu na samostatný časopis, můžete se na něj podívat na GwentDB.

Změny jsou určitě správným směrem a můžeme jenom doufat, že se fiasko z předvánočního patche nebude již opakovat.

Vítejte v Gwent Aréně + nová válka frakcí!
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 2 hlas/ů