Sledujte streamy Gwentu a sbírejte automatické odměny

0

Máte rádi Twitch? Jestli ano, tak vás určitě potěší zpráva, že sledování virtuálního zápolení v Gwentu můžete nyní sledovat s možností získání mnohých odměn přímo do hry. Stačí se tedy jenom koukat a pak se můžete topit ve virtuálních kartičkách.

Vývojáři sami dopředu oznamují, že celá služba je zatím v testovacím provozu, můžeme tedy čekat mnohé změny a vylepšení. Zatím nejčastější kritikou je, že veškeré dále zmíněné odměny za koukání na stream se vztahují pouze na streamery s minimálně 100 sledujícími. Což samozřejmě může omezovat růst malých streamerů. Uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Co můžete dostat?

The Watcher

Za každý 30 minut koukání na stream Gwentu máte šanci vyhrát 3 Kegy (tedy 3 balíčky karet) nebo 50 Meteorite Powder pro vytvoření premium karet. Rozhodně ale nečekejte, že byste měli každou půl hodinu něco, šance je podle zkušeností diváků zatím poměrně malá. Ale zase můžete odměnu dostávat opakovaně!

Keen Observer Award

Po sledování 5 hodin Gwent streamů dostanete titul “Keen Observer”, který poté můžete používat ve hře. Nevím, jestli “hodně koukám na Twitch” je ten nejlepší titul ve hře, ale to už si komunita rozhodne sama.

Jednorázové odměny za sledování Gwent Challenger:

K těmhle se už asi jen tak nedostanete, vztahují se na druhý Gwent Challenger, který se odehrál tento víkend. Ale zase na druhou stranu to není nic extrovního.

Challenger Award

Další titul do hry, stačilo se jenom chvíli dívat na oficiální přenos Challenger turnaje.

Stalwart Supporter Award

Pokud jste se dívali aspoň tři hodiny na vysílání turnaje, dostanete jeden Keg do hry jako odměnu. Není to žádné terno, ale více kartiček se asi hodí vždycky.

gwent_lifecoach

Winner’s Favorite Card Award

Viděli jste předání cen vítězi? Tak dostanete kartu, kterou si na začátku turnaje vybral jako svoji oblíbenou.

Co pro to musíte udělat?

Pro sbírání virtuálních odměn vám stačí dvě věci – mít účet na Twitchi a GOG. Pak už jenom stačí z oficiální stránky PlayGwent zvolit prolinkování účtů mezi sebou a tadá, vše je hotovo.

Sledujte streamy Gwentu a sbírejte automatické odměny
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 1 hlas/ů