Jak se dostat na prosincový GWENT Challenger?

1

CD Projekt RED našlápl na esport scénu ve velkém. Již první velký turnaj GWENT Challenger, který se odehrál v květnu v polských Katowicích, zaznamenal velký úspěch a party tím rozhodně nekončí.

Chcete si v prosinci zajet do Polska a stát se Gwent šampiony v druhém Challengeru? Pojďme si shrnout, co vše musíte dokázat pro šanci vyhrát 100 000 dolarů a masivní prsten Gwent šampiona.

Nejdříve se musíte v klasickém žebříčku dostat na Rank 21, čímž prokážete, že to s Gwentem opravdu myslíte vážně a neházíte jenom náhodně karty na stůl. Už jen to řadovým kartičkářům notně protočí mozkové závity.

Po otření potu z čela se vám však otevře nový, prestižnější Pro Ladder, kde již hrají pouze ti nejlepší z nejlepších. Těm všem to musíte natřít, dostat se mezi prvních 200 a na této pozici se udržet do 31. 10.

Ne, to není všechno. Tímto heroickým výkonem jste teprve dostali možnost si zahrát v kvalifikačním turnaji, rozděleného do dvou dnů. Celý turnaj funguje na Švýcarském systému, známému již z šachu či kompetitivních karetních her.

Kvalifikace

První den se hraje pouze na dvě vítězné hry. Když vám tedy štěstí nepřeje, nevadí, z turnaje vypadnete až po třech prohrách. Musíte mít zároveň postavené alespoň 2 různé balíčky a ne té samé frakce. A aby to nebylo moc jednoduché, tak pokud s balíčkem vyhrajete jednu hru, již ho proti stejnému protihráči nemůžete použít. Hraje se tak dlouho, dokud nezůstane pouze 16 nejlepších hráčů.

Tito hráči hrají druhý den již na tři vítězné hry, máte tedy větší šanci napravit své chyby. Zároveň musíte mít již postavené 4 různé balíčky z 4 různých frakcí.

Za frenetického šustění digitálních karet nakonec zůstanou pouze dva hráči, kteří jsou oficiálně pozvaní na Gwent Challenger uskutečněný v prosinci 2017 v Polsku. Zde se utkají s 6 již dříve vybranými účastníky a v případě úspěchu je čeká již zmíněný prsten, hromady peněz a zasypání konfetami.

Jak se dostat na prosincový GWENT Challenger?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.