Nadcházející sezóna Gwentu i s novými kartami

3

Po dalších dvou měsících se nám blíží konec aktuální sezóny Gwentu a s ním již tradičně přibývá nespokojených ohlasů od hráčů, které aktuální stav hry začíná nudit.

Jejich chmury se snaží rozehnat komunitní manažer CD Projektu RED Pawel Burza. V komentáři na Redditu přislíbil do další sezóny 21 zcela nových karet, které by měly pořádně zatřást stávajícími balíčky. Bohužel se mezi nimi neobjeví nové Leader karty Dettlaff a Anna Henrietta, prozrazené v developer streamu již před téměř dvěmi měsíci. Pro tuto chvíli se stále můžeme pouze kochat již zveřejněnými obrázky.

Gwent v nové sezóně tedy nabídne celkově 368 karet. K těm se do konce roku přidá 20 dalších z oznámené kampaně pro jednoho hráče s názvem Thronebreaker. CD Projekt RED tedy stále plní své prohlášení, že rok 2017 je rokem Gwentu a rozhodně se nechystá nijak zpomalit.

Nadcházející sezóna Gwentu i s novými kartami
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Hrál jsem v betě a čekám na ofiko vydání, kdy má být i cz lokace, ale lidi co to hrají, tak nadávají, že CDPR tu hru ničí úpravou karet (zničitelnost zlatých) či tim, že linie už skoro ztratily význam

    • CD Projekt RED má tu situaci dost těžkou. Oproti HS nebo ostatním digitálním karetním hrám nemají jednoduchý zdroj inspirace – Magic: The Gathering. GWENT má úplně jiný systém a CDPR se hodně snaží, aby hra byla co nejlepší. Což znamená zkoušet, zkoušet a ještě jednou zkoušet.

      Já ty radikální změny docela oceňuji, nebojí se experimentovat a je vidět, že do toho dávají “srdíčko”. Stále je to v betě, tak bych klukům dal dost prostoru, ať se to snaží vypilovat. Když se tohle bude dít i v plně vydané hře, tak už to samozřejmě tak cool není.

Comments are closed.