Halloweenský patch pro Gwent + opravy a změny samotné hry

1

S Halloweenem přilétly novinky i do světa Gwentu, včetně nového patche.

Od 31. 10. můžete znovu vyrazit za nehynoucí slávou na novou sezónu v rankovaném žebříčku, k čemuž vám pomůže 21 nových karet. 10 neutrálních, 3 pro Skellige a po dvou pro ostatní frakce.

Co se změnilo?

S čerstvým patchem přišly samozřejmě i opravy. Mezi ty tradiční patří upravení popisu karet, aby jejich akce byly jasnější. Bylo však představeno také jiné názvosloví – pozitivní efekty celé lajny se nyní nazývají “Boons” a negativní jsou přejmenovány z “Weathers” na “Hazards”.

Jak je již poněkud nechtěným zvykem, změnila se sílu několika karet. Tentokrát se ovšem spíše plošně posilovalo. Přímo oslabeny byly pouze karty Restore a Harpy, které můžete “rozložit” za plnou cenu a koupit si za ni případně karty nové.

Mezi hráči je diskutované téma stále většího množství agilních karet, tedy takových, které mohou být umístěny na jakoukoliv z dostupných lajn. Vývojáři v tomto trendu pokračují a takové karty stále přibývají. Jak to ovlivní celkovou dynamiku hry? To se teprve uvidí.

Další velkou ohlášenou změnou je délka sezóny. Nynější dva měsíce se po novém roce zkrátí na pouhý jeden měsíc, stejně jako v konkurenčních karetních hrách. Stoupání v ranked žebříčku půjde tedy již hůře odkládat na poslední chvíli.

Braňte se útoku upírů!

Po podařeném Mahakam Ale Festivalu (představte si Oktoberfest, ale s hromadou trpaslíků… takže si prostě představte Oktoberfest) si pro nás CDPR připravilo event Halloweenský, nesoucí název Saovine: Holiday of the Dead. Tentokrát se ocitneme v kůži slavících farmářů z Toussaintu, jejichž vesnice se ocitne pod útokem upírů. Za splnění eventu se můžete dočkat odměn v podobě nového avatara Regise, rámečku, titulu Higher Vampire a samozřejmě Ore a Meteorite Powderu. Dle reakcí hráčů se i tento event velmi povedl a zvedá očekávání na čistě singleplayerovou kampaň Thronebreaker, které bychom se měli dočkat do konce roku.

 

Halloweenský patch pro Gwent + opravy a změny samotné hry
Ohodnoťte tento článek!
2.33 (46.67%) 3 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.