Karetní hra Gwent spouští otevřenou betu, začne tento týden

0

Slovanské fantasy je na vzestupu. Nedávno jsme se dozvěděli, že Netflix připravuje seriál vycházející z knižní předlohy polského barda Andrzeje Sapkowskiho a ve středu 24. května zase herní vývojáři z CD Projekt RED odstartují otevřenou betu své karetní hry Gwent: The Witcher Card Game, ke které vydali minulý týden tiskovou zprávu.

„Otevřená beta je další krok v procesu vývoje. Pokračujeme dál se všemi, kteří s námi doposud zůstali a nabízíme šanci pro nové hráče, kteří si mohou Gwent poprvé zkusit. Těšíme se na to, že s jejich pomocí hru ještě zlepšíme,“ prozradil Benjamin Lee, šéf vývoje z CD Projekt RED.

Připomeňte si Gwent i start betatestování krátkým spotem:

Posun v procesu betatestu vede ke kompletnímu promazání celé databáze. Půjde o jakýsi čistý restart, který má pomoci všem v novém začátku. Nicméně není třeba se děsit, protože veteráni nebudou nijak škodní. Všichni dosavadní hráči obdrží kompenzaci v podobě kegů za dosažený rank i úroveň, přičemž dostanou zpět všechny kegy, které si ve hře pořídili za reálnou měnu. Kromě toho nepřijdou ani o speciální odměny a jako dárek za věrnost obdrží prémiovou kartu Geralta z Rivie. Servery pak budou od 22. května asi dva dny mimo provoz, během kterého dojde k údržbě a dolaďování.

A tím zajímavosti ze světa karetního Zaklínače nekončí. V sobotu 13. května vyvrcholil první oficiální turnaj Gwent Challenger: The Witcher Card Game Tournament, který běžel pod patronátem CD Projektu. Po sérii těžkých soubojů zvítězil Adrian „Lifecoach“ Koy z Německa, kterému byl soupeřem kanadský hráč Kacem Khilaji. Adrian si nakonec odnesl 100 000 amerických dolarů. Koukněte na sestříhané tři minuty z finále.

Ohodnoťte tento článek!