Do GTA Online dorazil mód Tiny Racers

0

GTA Online nově nabízí i pohled shora. Pokud jste hráli první díly populární série GTA, tak jste již zvyklí na to, že původně se GTA 1 a GTA 2 hrály z ptačí perspektivy. Tento pohled se vrací ve speciálním módu do multiplayeru. GTA V tak nabídne režim Tiny Racers, který je velmi podobný populárnímu Micro Machines.

gta

Nejedná se o žádnou fandovskou modifikaci, ale o zcela regulérní rozšíření přímo od studia Rockstar. Tiny Racers jsou šílená jízda na všelijakých bláznivých tratích a nesmí samozřejmě chybět ani power-upy, díky kterým dostane každý závod velmi svérázný a neobyčejný nádech. Velmi nám toto rozšíření připomíná také stařičkou hru Re-Volt.

Mezi power-upy jsou samozřejmě různé vystřelovací zbraně jako kulomety, raketomety a také granáty. Nebude chybět ale ani kouřová clona či padák. Rozšíření je zejména pro účely maximální legrace se svými přáteli. Už samotné závody v GTA Online zaznamenaly neuvěřitelný úspěch a například Youtube je plné záznamů z nich. Popularita GTA Online neustále vzrůstá a dá se říct, že je v podstatě samostatnou hrou ve hře díky neustálým vylepšením.

gta2

Update Tiny Racers dorazil již v úterý, tedy 25. dubna. Pochopitelně je celé rozšíření zdarma. U příležitosti oznámení byl vypuštěn také doprovodný trailer.

Kromě novinky o Tiny Racers vám také nabízíme pohled na neuvěřitelnou práci komunity. Zatímco GTA V už je na trhu téměř 4 roky, tak se neustále vylepšuje nejen obsahově, ale i vizuálně. Řeč je pochopitelně o PC verzi, která jako jediná toto umožňuje. Co však fanoušci dokážou ve hře upravit, nebo dokonce nově vytvořit, je až neuvěřitelné.

Na přiložených obrázcích si lze všimnout, jakými zásadními změnami hra prošla. Zcela jednoznačně jsou zde lepší stíny, nasvětlení světa, odlesky a také detaily na jednotlivých skinech. Auta působí více realisticky a například mokrá vozovka nabízí doslova skvostný pohled na monitor. Níže tak najdete výběr těch nejzajímavějších screenshotů, které tyto úpravy nabízejí.

 

Ohodnoťte tento článek!