God of War vyjde až v příštím roce

0

V minulém roce na herní akci E3 byl představen další díl hry God of War. Vydání bylo přislíbeno na letošní rok. Bohužel tomu tak s velkou pravděpodobností nebude.

Informaci o pozdějším vydání hry poskytl na svém twitterovém účtu Christopher Judge, nový dabér hlavního hrdiny Kratose. Přijde vám jméno dabéra povědomé? Ano, jde o Teal’ca ze seriálu Hvězdná brána. Společnost Sony změnu data nezveřejnila, ani se nijak k této informaci nevyjádřila. Což je dost znepokojující a sami nevíme, co si myslet. Přesto se rok 2018 již objevuje různě po internetu. Vydání hry bylo nejspíše odloženo kvůli plánům společnosti zaměřených na prodej zajímavějších a prodávanějších her v období Vánoc.

Nový díl hry přislibuje skvělou bitvu a legendární návrat hlavní postavy Kratose. Ten se tentokrát vydá bojovat s mytickými bytostmi na sever. V boji nebude sám, na pomoc mu přijde i jeho vlastní syn. Určitě je na co se těšit. Nebudou chybět zuřivé bitvy, nové zbraně a napjaté momenty. Jako jediné mínus zatím vidím, že ani tento díl nebude hratelný ve více lidech přes multiplayer.

God of War vyjde až v příštím roce
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů