Funcom oznámil datum vydání a obsah sběratelské edice Conan Exiles

0

Conan Exiles je survival MMORPG hra v otevřeném světě, který stvořil spisovatel Robert E. Howard – Hyborie. Hráč si může vybrat z několika hratelných ras, přičemž ho na začátku vždy zachrání slavný Conan. Pak už je ale osud vybraného avatara čistě v rukách hráče. Conan Exiles hodně staví na volnosti pohybu a také na postavení si vlastního opevnění. Později dokonce celého města. Hráč se může stát neohroženým hrdinou a milovaným vládcem nebo obávaným otrokářem, jež neváhá obětovat své nepřátelé na oltářích starodávných bohů. Hra si také nebere servítky se skrýváním násilí nebo nahoty – oboje si užijete dosytosti. Ostatně, která jiná hra vám dovolí upravit si velikost penisu, že?

Hra Conan Exiles byla uvedena v Early Access v lednu tohoto roku na PC a v srpnu poté na Xbox One. Norské studio Funcom nyní oznámilo datum vydání plné verze hry – 8. května 2018. Hra vyjde na platformy PC, PS4 a Xbox One. A to jak na fyzickém médiu, tak jako digitální kopie.

Plná verze hry bude obsahovat několik oblastí navíc – hráči se tak mohou těšit na nový podnebný pás s džunglí, oblast sopky nebo další dungeony. Změny se dočká i soubojový systém, který bude podle tvůrců kompletně předělaný. Objeví se také nové herní mechanismy.

Ti, kteří si hru zakoupili nebo zakoupí v Early Acess, dostanou exkluzivní in-game předmět – Royal Armor. Majitelé PS4 se brzy dočkají možnosti předobjednávky.

Vývojáři také prozradili, co bude obsahovat sběratelská edice hry. Těšit se můžete na figurku barbara Conana, soundtrack, artbook, mapu celého herního světa a přístup k digitální verzi komiksu.

 

Ohodnoťte tento článek!