Známe datum vydání slasherové akce Friday the 13th

0

Na sklonku teplého letního dne začíná další bouřlivá noc. V pátek třináctého se ze tmy vynořuje vrah v hokejové masce, který roztáčí kolotoč krvavých vražd. Tento postrach americké mládeže a táborových vedoucích se objevil poprvé na stříbrném plátně v roce 1980 a od té doby se jeho eskapády staly doslova kultovní hororovou sérií. Vývojáři z Gun Media se proto spojili se studiem IllFonic, aby tuto slasherovou řež převedli do herního světa. Friday the 13th má rozhodně velký potenciál nabídnout unikátní multiplayerový zážitek.

Recept je jednoduchý. Vezměte několik otravných teenagerů, přidejte jednu legendu o mrtvém chlapci a to všechno smíchejte společně s monstrem, kterému v uších zní jeho pomatená matka. Výsledkem bude podžánr hororu, díky kterému nadobro zanevřete na všechny letní tábory.

vykricnikPozor, násilný trailer. Friday the 13th není hra určená pro citlivé povahy:

Mistrem návratů ovšem není jen ikonický hromotluk s mačetou. Vrátit by se měl i Jasonův úhlavní nepřítel Tommy Jarvis. Vůbec jediný člověk, který ho kdy přemohl a uvěznil v Křišťálovém jezeře. A právě tento slibný rozměr (skupinka lidí proti vraždícímu psychopatovi) je největším tahákem hry. Jeden z hráčů se chopí role Jasona Voorheese a zbytek bude muset přežít jeho krvavé orgie smrti. Samotná hra by měla nakonec obsahovat i singelplayerovou kampaň, ale ta bude dokončena až během léta.

Friday the 13th: The Game mělo vyjít minulý rok, ale tvůrci narazili u ratingových agentur, což je vedlo k přehodnocení mnoha záměrů. Vlastně teprve před pár dny konečně oznámili, že jejich vyvražďovačka, kterou na Kickstarteru podpořila spousta fanoušků, dorazí na pulty 26. května tohoto roku. Hrát ji půjde na konzolích PS4, Xbox One i PC.

Známe datum vydání slasherové akce Friday the 13th
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 3 hlas/ů