Fotografie k Need for Speed prozrazuje místo děje

0

Na oficiálním twitterovém účtu hry Need for Speed a EA Games Australia byla zveřejněna fotografie z nového dílu nesoucí názvem Motel Vacancy, s popisem vyzývajícím k oslavě.

Fotografie na první pohled nic moc neříká. Sépiově zabarvená fotografie ukazuje zaparkovaná závodní auta, které vévodí krásný Nissan 350Z.

Pod twitterovým příspěvkem se hned strhla diskuze o autech, ale hlavně o tom, kde se bude nový díl odehrávat. Dost nedočkavých fanoušků si pohrálo s kontrastem přidané fotografie. Díky menší úpravě vyniklo panorama města, kde se bude děj odehrávat. Tím se zpustila ještě větší vlna ohlasů. Nejčastěji se objevili tři názory na místo a to Vegas, Seattle nebo Los Angeles.

Nejvíce hlasů se přiklání k Seattlu, což je i můj vlastní názor. Tato domněnka je založená na viditelné siluetě věže, která dost připomíná dominantu města. Jde o světoznámou věž jménem Space Needle.
Ať už tomu bude tak nebo tak, určitě se máte na co těšit a na další oficiální informace o hře si musíme počkat. Přesto se již ví, že vývoje se ujali švédští Ghost Games.

Let’s get this party started shall we? https://twitter.com/NeedforSpeed/status/869561553074442242?s=09

Ohodnoťte tento článek!