For Honor brzy vstoupí do druhé sezóny, dočkáme se nových map i hrdinů

0

Šermířská onlinovka For Honor se už 16. května dočká započetí nové sezóny. Bude v pořadí druhá a ponese název Shadow and Might. Hráče láká především na dvě nové mapy, nový typ výbavy a dva nové hrdiny.

Prvním novým hrdinou je rychlý a přesný Shinobi, posila pro frakci Samurajů. Tento samurajský asasín oplývá naprosto smrtící technikou boje, která vyplývá z jeho speciální výzbroje. Smrt z jeho rukou totiž rozdává tradiční japonská zbraň zvaná Kusarigama, což je v podstatě kosa na řetězu. Druhým bojovníkem, rovněž neméně obávaným, je pak Centurion v řadách Rytířů, který třímá v ruce svůj krátký meč gladius. Oba hrdinové budou přístupni od 16. května všem majitelům season passu. Ostatní si je budou moci koupit za peníze asi o týden později.

Kromě dvou nových hrdinů se dočkáme i map s názvem Forge a Temple Garden, které budou zcela zdarma pro všechny. Konečně se tak dočkáme nového a hlavně neokoukaného bojiště pro pokračování Války frakcí. Start nové sezóny přinese nový začátek, čímž dá Vikingům šanci zopakovat těžce vydřené vítězství z první sezóny. Nebo tomu tentokrát bude jinak?

Navíc se můžete těšit i na zvýšení maximálního skóre pro veškerou výbavu, včetně nového typu výzbroje pojmenovaného „Epic“.

For Honor – Shadow and Might obrazem:
for-honorfor-honor-obrazek-2
Ohodnoťte tento článek!